0
0

راهنمای خرید

فیلم آموزش عضویت و ورود به حساب کاربری

اگر در عضویت و ورود به حساب کاربری خودتون با مشکل مواجه هستید ویدیوی زیر را مشاهده بفرمایید:

فیلم آموزش خرید و پرداخت از سایت

اگر در فرایند خرید و پرداخت با مشکل مواجه هستید ویدیوی زیر را مشاهده بفرمایید:

روی هر یک از سوالات زیر کلیک کنید تا پاسخ آن سوال را ببینید:

پرداخت به صورت کارت به کارت و یا از طریق درگاه پرداخت اینترنتی در سایت امکان پذیر می‌باشد.

سایت ما در سامانه ساماندهی سایت های اینترنتی ثبت شده است و دارای نماد طلایی رسانه می باشد. همچنین دارای نماد اعتماد الکترونیک از وزارت ارشاد اسلامی می باشد. درگاه های سایت هم کاملا رسمی و قابل پیگیری می باشند.

در صورت سفارش، محصولات با پیشتاز پست خواهد شد و حداکثر تا ۴ روزکاری به مقصد خواهد رسید.

بله محصولات ما تضمین ۳۰ روزه دارند. به صورتی که اگر از کیفیت آموزشی محصولات ما ناراضی بودید و تناقضی در توضیحات محصول و پکیج ارسال شده وجود داشت، قبل از ۳۰ روز می‌توانید پول ارزشمند خود را پس بگیرید.

در مناسبت های مختلف طرح های تخفیفی قرار داده خواهد شد. در ضمن با شرکت در مسابقات و طرح های امتیازی می توانید محصولات سایت را با قیمت پایین تری سفارش دهید.

خیر. به زودی با استفاده از اساتید برتر، کلیپ ها و بسته های آموزشی تخصصی رشته های ریاضی، تجربی و انسانی تولید خواهد شد.

بله. در این بسته ها هم هر فصل به صورت کلی و مفهومی تدریس شده است و هم تمام فعالیت ها، کار ر کلاس ها و تمرین های کتاب درسی به صورت ویدیویی حل شده اند.

بله. کارشناسان ما آماده مشاوره و پشتیبانی درسی شما هستند. شما می توانید از طریق سیستم پشتیبانی سایت، در هر ساعتی از شبانه روز به پشتیبان خود پیام دهید و در کمتر از ۲۴ ساعت کاری، پاسخ سوالات خود را دریافت نمایید. همچنین با خرید بسته های مشاوره، هفته ای یک تماس با مشاور تخصصی درس ریاضی خود خواهید داشت.

شامل موارد زیر می‌شود:

  • معرفی منابع و آزمون‌های آزمایشی متناسب با سطح شما
  • دسترسی همیشگی از طریق سیستم پشتیبانی
  • بررسی و تحلیل آزمون
  • برنامه ریزی درسی متناسب با وضعیت تحصیلی و کارنامه‌ی شما
  • تماس تلفنی هفتگی  جهت مشاوره و تعیین اهداف هفتگی شما
  • آموزش روش مطالعه هر درس و موضوع درسی

با خرید بسته مشاوره، با شما تماس گرفته خواهد شد و هماهنگی های لازم انجام خواهد گرفت. در ضمن بلافاصله بعد از خرید بسته مشاوره، از پنل کاربری خود می توانید با مشاور خود ارتباط برقرار کنید. برای راهنمایی بیشتر می توانید با مدیر سایت (سجاد خسروپور) به شماره ۰۹۰۲۵۵۵۹۹۰۹ تماس بگیرید.

بله. برای تدریس ریاضی، از سیستم آموزش آنلاین استفاده می کنیم و در هر کجای دنیا قادر به برگزاری کلاس هستیم. برای اطلاعات بیشتر بر روی  تدریس خصوصی آنلاین کلیک کنید.

کانال VIP «ریاضی گرام» در ایتا

برای اینکه عضو کانال ویژه «ریاضی گرام» در پیام رسان «ایتا» بشی، شماره موبایلت رو وارد کن تا باهات تماس بگیریم و راهنماییت کنیم.

کلاس چندمی؟*